1. /
 2. Громадська рада

Громадська рада


Інформація
Оголошення конкурсів для інститутів громадянського суспільства
Документи

Інформація
 1. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану
 2. Інформаційне повідомлення про формування при Березівській районній державній адміністрації консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.
 3. Уточнена інформація про дату, час, місце проведення установчих зборів з формування складу громадської ради при Березівській районній державній адміністрації на 2021-2023 роки.
 4. Біографічні довідки, фото та мотиваційні листи кандидатів до складу громадської ради. Відомості щодо результатів діяльності інститутів громадянського суспільства, представники яких є кандидатами до складу громадської ради.
  1. Вірич В.М.
  2. Донцов О.А.
  3. Калашник Н.М.
  4. Краснобаєв М.М.
  5. Лотоковський А.І.
  6. Ляшик П.І.
  7. Посмітна Н.В.
 5. Список кандидатів до складу громадської ради при Березівській районній державній адміністрації на 2021- 2023 роки
 6. ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи про підготовку до установчих зборів з формування складу громадської ради при Березівській районній державній адміністрації на 2021-2023 роки.
 7. ПОВТОРНЕ ОГОЛОШЕННЯ про формування ініціативної групи з підготовки пропозицій для формування нового складу Громадської ради при Березівській районній державній адміністрації.
 8. ОГОЛОШЕННЯ щодо формування ініціативної групи з підготовки пропозицій для формування нового складу Громадської ради при Березівській районній державній адміністрації.
 9. Громадська рада до 102-ї річниці героїчного бою під Крутами
 10. Оголошення щодо засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації
  • Відбудеться засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації 24 січня 2020 року у Малому залі засідань РДА
 11. Оголошення щодо засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації
  • Увага відбудеться чергове засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації 23 грудня 2019 року о 10 год 00 хв у малому залі засідань РДА.
 12. Оголошення щодо проведення засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації
  • Увага відбудеться чергове засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації 23 жовтня 2019 року о 10 год 00 хв у малому залі засідань РДА.
 13. ОГОЛОШЕННЯ щодо засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації
  • Увага відбудеться чергове засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації 29 серпня 2019 року о 11 год 30 хв у малому залі засідань РДА.
 14. Оголошення щодо засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації
  • 16 травня 2019 року о 15.00год. відбудиться засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації в Малому залі засідань РДА
 15. ОГОЛОШЕННЯ щодо засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації.
  • 29 січня 2019 року о 11,00 год у малому залі засідань РДА відбудиться засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації.
 16. 11.12.2018 р. Засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації
 17. Відбудеться засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації
  • 11 грудня 2018 року о 11 год. 00 хв. у малому залі засідань Березівської районної державної адміністрації відбудеться чергове засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації.
 18. ОГОЛОШЕННЯ щодо засідання громадської ради
  • 20 лиспопада о 11 год 00 хв в малому залі засідать Березівської районної державної адміністрації відбудиться засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації.
 19. Список кандидатів до складу громадської ради при Березівській РДА, які братимуть участь в установчих зборах 20 вересня 2018 року.
 20. Повідомлення про проведення 20.09.2018 р. установчих зборів громадської ради при Березівській районній державній адміністрації
 21. ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ № 1 за результатами засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Березівській районній державній адміністрації 16 липня 2018 року
Оголошення конкурсів для інститутів громадянського суспільства

З 13 вересня 2021 року забезпечена технічна можливість проведення конкурсів із визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, на онлайн-платформі «ВзаємоДія».

ПОРЯДОК проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка. (В редакції постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 р. № 802)

Про організацію проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2020 році надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджетуОголошення про проведення конкурсу з визначення соціальних проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2020 роціПро внесення змін до оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2020 році надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету

Про організацію проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету

Про організацію проведення конкурсу з визначення соціальних проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2019 році

Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

Оголошення про проведення обласного конкурсу «Краща громадська рада – надійний партнер» у 2018 році

Наказ управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації від 22.10.2018 № 23-ОД «Про затвердження Положення про проведення обласного конкурсу «Краща громадська рада – надійний партнер»

Наказ управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації від 06.11.2019 №25-ОД «Про організацію і проведення обласного конкурсу «Краща громадська рада – надійний партнер»

Оголошення про проведення обласного конкурсу «Краща громадська рада – надійний партнер» у 2019 році


Документи

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОБОТИ громадської ради при Березівській районній державній адміністрації на 2023 рік

ЗВІТ про роботу громадської ради при Березівській районній державній адміністрації за 2022 р.

Протокол №6 засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації « 28 » грудня 2022 року

Протокол №5 засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації « 23 » вересня 2022 року

Протокол №4 засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації « 20 » квітня 2022 року

Протокол №3 засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації « 10 » лютого 2022 року

Протокол №2 засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації « 21 » грудня 2021 року

Протокол №1 засідання громадської ради при Березівській районній державній адміністрації «12» жовтня  2021 року