1. /
  2. Запобігання корупції

Запобігання корупції


Інформація

ПОРЯДОК заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

НАЗК опублікувало нові роз’яснення до кампанії декларування 2022 року

Звіт за 2021 Про виконання Антикорупційної програми

Звіт за 9 місяців 2021 Про виконання Антикорупційної програми

Звіт за 4 кв. 2020 Про виконання Антикорупційної програми

Звіт за 3 кв. 2020 Про виконання Антикорупційної програми

Звіт Березівської РДА за IІ квартал 2020 р.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання корупції

Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю..№ 1

Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю. №2

Звіт за 1кв. 2020р.Звіт про виконання заходів Антикорупційної програми на 2018 – 2020 роки

Звіт за 4кв. 2019р.Звіт про виконання заходів Антикорупційної програми на 2018 – 2020 роки

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Методичні рекомендації  електронного декларування

Інформація про виконання Антикорупційної програми на 2018 – 2020 роки та реалізації визначених у ній заходів за IV квартал 2018 року Березівською районною державною адміністрацією

01.01.2019 розпочинається черговий етап подання до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр), щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону України

Система логічного та арифметичного контролю декларацій введена в експлуатацію

26.07.2018 Обмеження щодо суміщення та сумісництва Україна та зарубіжний досвід

Антикорупційна программа Одеської ОДА

Закон України про державну службу, ст. 10

Про проведення оцінки корупційних ризиків

Лист від НАЗК

Інформує сектор з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Одеській області. Про досвід електронного декларування.

ПАМ’ЯТКА ДЕКЛАРАНТА

Для врахування під час декларування доходів за 2017 рік.

Конфлікт інтересів: треба знати!

Для негайного ознайомлення суб’єктів декларування.

Найбільш поширені питання, що виникають у суб’єктів декларування під час подання декларацій

Застосування положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю у запитаннях та відповідях

Методичні рекомендації

Про персональний склад відповідальних за координацію та організацію робіт з питань протидії корупції


– Методичні рекомендації щодо надання персональних даних на запити правоохоронних органів

3 грудня 2013 року керівникам структурних підрозділів доведені «Методичні рекомендації щодо надання персональних даних на запити правоохоронних органів». Матеріал у паперовому та електронному виді розданий всім начальникам структурних підрозділів для більш детальнішого вивчення з підлеглими.

Методичні рекомендації розроблені відділом з питань запобігання та виявлення корупції управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції Одеської обласної державної адміністрації.


– Гаряча телефонна лінія

В Березівській районній державній адміністрації функціонує постійно діюча «гаряча телефонна лінія» по отриманню інформації від населення про факти корупції, тиску та вимагання хабарів.

Телефон 2-02-12, дзвінки приймаються з 9.00 до 17.00 крім вихідних та святкових днів.


– До відома громадян!

Управлінням СБУ в Одеській області проводиться прийом звернень громадян щодо можливих фактів корупції та службових зловживань з боку держслужбовців та працівників правоохоронних органів по відношенню до мешканців Березівського району. Представник СБУ по Березівському району — Дорофєєв Володимир Вікторович. Тел.: (096) 319-39-95. 

Примітка: варто наголосити, що повідомляти про факти корупційних дій з боку держслужбовців необхідно ще на стадії вимагання хабаря або відповідних натяків.


– У райдержадміністрації

У понеділок, 12 лютого 2018 року на розширеній апаратній нараді Березівської районної державної адміністрації  у порядку контролю розглянуто питання щодо необхідності своєчасного заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Повідомлено, що у райдержадміністрації тримається на контролі питання своєчасного заповнення та подачі декларацій державних службовців районної державної адміністрації.

Ще раз наголошено про персональну адміністративну та кримінальну відповідальність щодо своєчасності заповнення декларацій та достовірності зазначених даних.