1. /
  2. Консультації з громадськістю

Консультації з громадськістю

Громадянське суспільство та влада.


Відповідно з п.11 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” консультації з громадськістю проводяться у формі публічного громадського обговорення, електронних консультацій з громадськістю (безпосередні форми) та вивчення громадської думки (опосередкована форма). Електронна адреса для надсилання пропозицій в ході проведення громадських консультацій: berezivskarda@gmail.comІнформація:

Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю:

Інформаційні повідомлення про проведення  публічних громадських обговорень, електронних консультацій з громадськістю та вивчення громадської думки :

2020 та раніше роки:

В Михайло-Олександрівській сільській раді відбулися громадські обговорення плану перспективного розвитку території

В Златоустівській сільській раді відбулися громадські обговорення плану перспективного розвитку території

В Шевченківській сільській раді відбулися громадські обговорення плану перспективного розвитку території

В Райхівській селищній раді відбулися громадські обговорення плану перспективного розвитку території

В Яснопільській сільській раді відбулися громадські обговорення плану перспективного розвитку території

В Михайлівській сільській раді відбулися громадські обговорення плану перспективного розвитку території

В Димидівській сільській раді та Степанівській сьльській раді відбулися громадські обговорення плану перспективного розвитку території

В Заводівській сільській раді відбулися громадські обговорення плану перспективного розвитку території.

В Березівській РДА відбулися громадські обговорення європейської та євроатлантичної інтеграції.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення електронних консультацій з громадськістю з 10.01.2020 до 24.01.2020 стосовно пропозицій про можливе внесення змін до районного бюджету Березівського району на 2020 рік.

Про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення органів виконавчої влади, місцевого самоврядування району, з представниками інститутів громадянського суспільства щодо обговорення напрямків євроатлантичної інтеграції в Березівському районі.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення 20.07.2020 р. публічного громадського обговорення на тему «Консолідація для вирішення гострих проблем Березівщини».

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення електронних консультацій з громадськістю з 02.10.2020 до 16.10.2020 стосовно рекомендацій щодо стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства як механізму зміцнення довіри, розроблених Організацією з безпеки та співробітництва в Європі у партнерстві з Офісом Президента України та Міністерства молоді та спорту України у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати»

2021 рік:

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю з 07.12.2020 до 21.12.2020 стосовно збору пропозицій до проєкту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації у 2021 році.

Інформаційне повідомлення Березівської РДА про проведення 20 квітня 2021 року публічного громадського обговорення на тему: «Стан розвитку аграрного сектору Березівського району, проблемні питання сільгосптоваровиробників та шляхи їх вирішення»

Інформаційне повідомлення відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації. про проведення з 18.06.2021 р. публічного громадського обговорення на тему «Консолідація представників громадянського суспільства для вирішення питань розвитку Березівського району».

Інформаційне повідомлення Березівської РДА про проведення з 22 вересня 2021 року електронних консультацій з громадськістю на тему: «Стан роботи зі зверненнями громадян в Березівській РДА».

2022 рік:

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення електронних консультацій з громадськістю з 10.01.2022 до 24.01.2022 стосовно пропозицій про можливе внесення змін до районного бюджету Березівського району на 2022 рік.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення 20.07.2022 р. публічного громадського обговорення на тему «Консолідація для вирішення гострих проблем Березівщини».

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення електронних консультацій з громадськістю з 02.10.2022 до 16.10.2022 стосовно рекомендацій у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати»

2023 рік:

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 25.10.2023р. до 10.11.2023р.  стосовно збору пропозицій щодо включення питань до проєкту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації у 2024 році.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу освіти, культури, спорту та охорони здоров’я  Березівської районної державної адміністрації про проведення з 19.07.2023р. до 04.08.2023р. електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження «Про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Березівській районній державній адміністрації»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 11.07.2023 до 26.07.2023 про обговорення проекту професійного стандарту розробленого НАДС України «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 12.01.2023 до 26.01.2023 стосовно збору пропозицій до проєкту Плану заходів з реалізації у 2023 році Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2023-2026 роки

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 16.01.2023 до 31.01.2023 стосовно пропозицій про можливе внесення змін до районного бюджету Березівського району на 2023 рік.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 01.05.2023 до 16.05.2023 стосовно дотримання норм безбар’єрності та забезпечення доступності для осіб з інвалідністю в Березівському районі.

2024 рік:

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 31.01.2024 до 15.02.2024 стосовно пропозицій про можливе внесення змін до районного бюджету Березівського району на 2024 рік.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 29.04.2024р. до 15.05.2024р. стосовно рекомендацій щодо стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства як механізму зміцнення довіри, розроблених Організацією з безпеки та співробітництва в Європі у партнерстві з Офісом Президента України та Міністерства молоді та спорту України у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати»


Звіти про проведення консультацій з громадськістю:

2020 та раніше роки:

2021 рік:

2022 рік:

2023 рік:

ЗВІТ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 25.10.2023р. до 10.11.2023р.  стосовно збору пропозицій щодо включення питань до проєкту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації у 2024 році.

ЗВІТ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 16.01.2023 до 31.01.2023 стосовно пропозицій про можливе внесення змін до районного бюджету Березівського району на 2023 рік.

ЗВІТ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 01.05.2023 до 16.05.2023 стосовно дотримання норм безбар’єрності та забезпечення доступності для осіб з інвалідністю в Березівському районі.

ЗВІТ Відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 11.07.2023 до 26.07.2023 щодо проекту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій»

ЗВІТ відділу освіти, культури, спорту та охорони здоров’я  Березівської районної державної адміністрації про проведення з 19.07.2023р. до 04.08.2023р. електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження «Про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Березівській районній державній адміністрації» та отримання пропозицій громадськості відносно  включення представників до складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Березівській районній державній адміністрації.

2024 рік:

ЗВІТ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 31.01.2024 до 15.02.2024 стосовно пропозицій про можливе внесення змін до районного бюджету Березівського району на 2024 рік.

ЗВІТ відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської районної державної адміністрації про результати електронних консультацій з громадськістюз 29.04.2024р. до 15.05.2024р. стосовно рекомендацій щодо стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства як механізму зміцнення довіри, розроблених Організацією з безпеки та співробітництва в Європі у партнерстві з Офісом Президента України та Міністерства молоді та спорту України у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати»