1. /
  2. Учасникам війни, внутрішньо переміщеним...

Учасникам війни, внутрішньо переміщеним особам, громадянам України, що проживають на тимчасово окупованих територіях

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український вищий навчальний заклад.

На цьому шляху вони зустрічають безліч труднощів. Адже навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів.

Однак вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх.

Дедалі більше молоді обирає навчатися тут. Це складний, але свідомий вибір, вартий нашої підтримки.

Детальна інформація стосовно вступу молоді з тимчасово окупованих територій до українських вишів – на порталі Міністерства освіти і науки України за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/zhitelyam-donbasu-ta-krimu/vstupnikam».  • ОСВІТА для ветеранів за програмою МІНВЕТЕРАНІВ

Сучасна якісна освіта є одним із дієвих способів реінтеграції ветеранів у мирне життя.

ОРІДУ НАДУ (Одеський регіональний інститут державного управління національної академії державного управління при президентові України) пропонує для ветеранів освітню-професійну програму за спеціальністю «менеджмент», вибіркова компонента «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ»

Оплата навчання можлива відповідно до Постанови КМУ №432, тобто держава оплатить навчання і для ветерана це буде – БЕЗКОШТОВНО.

Ветерани, поспішайте! Кількість місць обмежена. Документи приймаються до 22 серпня


  • Телефон безкоштовної «гарячої лінії» ГО «Донбас СОС» 0-800-309-110

Громадська організація «Донбас СОС» надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також, програм працевлаштування.                              

Телефон безкоштовної «гарячої лінії» ГО «Донбас СОС»  0-800-309-110