1. /
  2. Соціальна реклама Інформаційні...

Соціальна реклама
Інформаційні матеріали для населення району


Підтримуємо інформаційну кампанію «Головне – що всередині» та підвищуємо обізнаність дорослих і дітей щодо впровадження здорових харчових звичок.

Підтримуємо інформаційну кампанію «Головне – що всередині» та підвищуємо обізнаність дорослих і дітей щодо впровадження здорових харчових звичок.

НадихнисьУкраїною!

ЗНАЧЕННЯ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ В ЖИТТІ ЛЮДИНИ

ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ МОЛОДІ В УМОВАХ СУЧАСНОГО РИНКУ ПРАЦІ

Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325

 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року.

Електронне врядування, зокрема, впровадження електронних послуг – одна з вагомих складових реформи державного управління.

 Розірви коло насильства

Соціальна реклама з протидії торгівлі людьми.

ПАКУНОК МАЛЮКА

Відеоролик Stop Sextin. Діти та дорослі в нашій країні повинні дізналися більше про секстинг, кібергрумінг та сексторшен. 

Відеоролик “Припиніть струшувати дитину”.

Жінки, чоловіки й діти, мешканці сіл, містечок і мегаполісів, досвідчені і зовсім юні, з незавершеною шкільною освітою і з науковими ступенями — за оцінками МОМ, близько 260 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року. Немає єдиного портрета постраждалого. Ним може стати хто завгодно. НАВІТЬ ТИ. Пошир це відео. Нагадай друзям та родичам про правила безпечного працевлаштування і безпечної подорожі. А якщо влаштовуєшся на роботу, переконайся, що все безпечно: телефонуй на 527 — Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.