1. /
  2. Запобігання корупції
  3. /
  4. Повідомити про корупцію

Повідомити про корупцію

Для здійснення повідомлення про крупцію необхідно:

   1) звернутись до головного спеціаліста з питань запобігання корупції Березівської  районної державної адміністрації. 

 Контакти, за якими можливо повідомити про корупційне правопорушення:

        – електронною поштою на адресу:  rda@berezivka.odessa.gov.ua або zapobig-korupcii@ukr.net (для анонімних повідомлень).                                              

       – телефоном: (04856)2-08-51 приймальня, (04856)2-02-12 головний спеціаліст з питань запобігання корупції райдержадміністрації.

        – листом за адесою для листування: пл.Т.Г.Шевченка 1,  м. Березівка,  Одеська область,  67300.

  2) звернутись до Сектору запобігання та виявлення корупції Одеської ОДА, зразок форми звернення та контактна інформація – за посиланням.

  3) звернутись до Національного агентства з питань запобігання корупції – повідомити про корупційне правопорушення за номером НАЗК (044) 200 06 91 чи залишити повідомлення на сайті.

  4) повідомити про порушення в Національне антикорупційне бюро України – направити листа  до бюро або заповнити форму на сайті; безкоштовна гаряча лінія НАБУ з питань корупції діє за номером 0 800 503 200.

  5) зателефонувати на гарячу лінію Генеральної прокуратури за номером 0 800 507 001, на сайті також можна ознайомитись з роботою телефонів довіри ГПУ.

  6) гаряча лінія СБУ діє за номером 0 800 501 482, куди можна повідомити про порушення, пов’язані з сепаратизмом, тероризмом чи про факт корупції до Служби Безпеки України, або надіслати повідомлення на callcenter@ssu.gov.ua.

  7) звернутись до МВС України за номером (097) 223 20 33 чи надіслати повідомлення на адресу: stop-korupcia@ukr.net.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ!


       Головний спеціаліст з питань запобігання корупції Березівської районної державної адміністрації співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

        У разі коли Вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Березівської районної державної адміністрації за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити електронною поштою на адресу rda@berezivka.odessa.gov.ua  або zapobig-korupcii@ukr.net (для анонімних повідомлень).

        Інформація може надаватися також анонімно.

        Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду за сукупності таких умов:

– містить інформацію про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»;

– якщо наведена у повідомленні інформація стосується конкретної особи;

– повідомлення містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.


        Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.


       Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Березівської районної державної адміністрації як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».


         Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену діючим законодавством.