1. /
 2. Новини
 3. /
 4. Цифрове суспільство
 5. /
 6. Мінцифра запускає оновлену платформу...

Мінцифра запускає оновлену платформу Дія.Освіта: долучайтеся до презентації

Міністерство цифрової трансформації запускає оновлений проєкт Дія.Освіта — національну едьютейнмент-платформу актуальних знань та навичок, де можна безоплатно навчатися в інноваційному й інклюзивному форматі. Це перший у світі проєкт такого масштабу. Офіційна презентація оновленої платформи відбудеться в онлайн-форматі 17 травня о 15:00.

З початку повномасштабного вторгнення чимало людей втратили роботу — бойові дії тривають там, де раніше були зайняті щонайменше 10 млн працівників. Дія.Освіта — це можливість, зокрема, для внутрішніх переселенців та решти охочих зробити перший крок до нових навичок та нової професії.

Платформа є наступним етапом еволюції проєкту Дія.Цифрова освіта, який стартував у 2020-му і був зосереджений на цифрових навичках та цифровій грамотності. Тепер Дія.Освіта масштабується: разом з провідними компаніями та експертами ми створили понад 50 нових освітніх серіалів та 50 симуляторів про різні професії, а також додали англомовну адаптацію платформи. 

У день запуску Дія.Освіта платформу презентують:

 • Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації
 • Каран Бхатія, Віцепрезидент Google з питань публічної політики та взаємодії з органами державної влади (онлайн)
 • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
 • Віктор Лях, президент Фонду «Східна Європа»
 • Мікко Гроенберг, в.о. Керівника операційного департаменту КМЄС в Україні
 • Пол Ґьорні, Засновник і CEO BecomingX (онлайн)
 • Юрій Баланюк, Голова національного агентства кваліфікацій

Крім цього, відбудуться дві дискусійні панелі за участі партнерів освітніх серіалів: про потреби роботодавців (Socar, Silpo, balbek bureau, МХП) та про ринок праці (Jooble, Work.ua, Robota.ua).

Зареєструватися на онлайн-трансляцію можна на лендингу події: https://bit.ly/42qkDJT

Акредитація для журналістів для участі у події офлайн обов’язкова. Отримати її можна за посиланням: https://bit.ly/3VW15KN

Національна платформа Дія.Освіта оновлена з ініціативи Міністерства цифрової трансформації за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа.