1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Сьогодні в.о. голови Одеської...

Сьогодні в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Кіпр в Україні паном Михалісом Захаріоглу.

Це була дипломатична зустріч-знайомство, адже Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Кіпр в Україні очолив Місію у 2022 році, а у січні 2023 року вручив вірчі грамоти Президенту України Володимиру Зеленському.

Михаліс Захаріоглу вперше відвідав Одесу, був вражений красою міста і зазначив, що між його країною і Одещиною є спільна історія, так як на території Північного Причорномор’я були розташовані давньогрецькі поселення.

Борис Волошенков висловив вдячність за принципову позицію Республіки Кіпр щодо засудження російської військової агресії, підтримки суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, а також за допомогу українським біженцям.

Посол Кіпру наголосив, що його країна продовжить надавати підтримку, гуманітарну та фінансову, нашій державі.

Також у ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання двосторонніх кіпрсько-українських відносин та шляхи їх подальшого вдосконалення. Окремо торкнулись теми долучення Кіпру до повоєнної відбудови нашої держави та участь у плані швидкого відновлення України.

Борис Волошенков наголосив, що Одеський регіон зацікавлений у залученні кіпрських інвестицій та реалізації післявоєнних проєктів, адже багато об’єктів було зруйновано ворожими ракетами і Одеська область вже зараз та після перемоги потребуватиме допомоги наших міжнародних партнерів.