1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Сьогодні в.о. голови Одеської...

Сьогодні в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков провів зустріч з представниками Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»

Сьогодні в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков провів зустріч з представниками Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» за участі Джеймса Гордона – відомого психіатра, професора Медичної школи Джорджтаунського університету, автора програми «Зцілення душі і тіла».

На початку зустрічі Борис Волошенков подякував представникам Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» за роботу їх команди в Одеській області, а також коротко поінформував Джеймса Гордона щодо безпекової ситуації в регіоні.

В.о. голови Одеської ОДА Борис Волошенков зазначив, що в очікуванні перемоги вже сьогодні необхідно створювати підґрунтя для майбутнього розвитку, а в глобальному світі люди мають бути готові до будь-яких змін, в тому числі, психологічно та морально.

«Сьогодні ми розглядаємо два основних напрямки роботи з точки зору забезпечення психологічного стану населення: по-перше, це робота щодо покращення ментального стану з вразливими категоріями населення під час війни – діти, особи з інвалідністю, безробітні, особи, що втратили рідних та близьких. І по-друге, робота з військовослужбовцями, які повертаються з зони бойових дій», – підкреслив Борис Волошенков.

Представники Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» зазначили, що головною метою програми є зміцнення спроможності громад в питаннях охорони здоров’я, зокрема, шляхом впровадження програм психологічної підтримки у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України.

Джеймс Гордон розповів про ефективну реалізацію програми зцілення психологічних травм серед населення України та презентував свою книгу «Трансформація травми: шлях до надії та зцілення».

Сторони домовились про подальшу активну співпрацю в рамках Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».