Запобігання пожежам у природних екосистемах – на контролі
29 квітня 2026 року в режимі відеоконференції відбулася нарада за участю начальника Березівської районної державної (військової) адміністрації Віталія Лабуша, лісничих, представників ДСНС України та регіонального ландшафтного парку щодо запобігання пожежам у природних екосистемах.
Захід проведено з метою відпрацювання алгоритмів взаємодії, оповіщення та координації дій між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, лісокористувачами та підрозділами цивільного захисту у разі виникнення пожеж у природних екосистемах.
У ході наради учасники обговорили порядок реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з лісовими та степовими пожежами, уточнили зони відповідальності та механізми оперативного інформування.
Особливу увагу приділено питанням профілактики виникнення пожеж, своєчасного виявлення загорянь та залучення сил і засобів для їх ліквідації.
За результатами заходу визначено першочергові завдання щодо підвищення готовності відповідних служб до реагування на пожежі в природних екосистемах.


