1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. У Березівці вшанували Героїв...

У Березівці вшанували Героїв Небесної Сотні

Начальник Березівської районної державної (військової) адміністрації Віталій Лабуш разом з колективом адміністрації взяли участь у заході до Дня Героїв Небесної Сотні.

Захід відбувся біля пам’ятника Тараса Шевченка у місті Березівка. Присутні зібралися, щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу та гідність України під час Революції Гідності.

Під час урочистостей звучали щирі слова вдячності та спогади про героїзм учасників Майдану:

“Вони не шукали слави і не прагнули визнання. Вони боролися за майбутнє нашої держави, за право жити у вільній країні. Їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях.”

Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих, пролунав Державний Гімн України, до підніжжя пам’ятника поклали квіти 💐. Цей день — нагадування про те, що свобода та гідність не даються легко, і пам’ять про Героїв — наш обов’язок перед майбутнім.