1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Відбулась щотижнева апаратна нарада...

Відбулась щотижнева апаратна нарада в Березівській районній державній (військовій) адміністрації

У Березівській районній державній (військовій) адміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням начальника адміністрації Віталія Лабуша.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної (військової) адміністрації.

Під час наради було розглянуто низку важливих питань, зокрема:

▪️ міжвідомчу співпрацю щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на районному рівні.

З відповідною доповіддю виступила начальник управління соціального захисту населення Березівської районної державної (військової) адміністрації Оксана Бевз.

▪️ проведення інформаційних кампаній щодо прав та можливостей ветеранів.

Із цього питання доповіла начальник відділу з питань ветеранської політики Березівської районної державної (військової) адміністрації Ірина Харченко.

За результатами наради начальник адміністрації Віталій Лабуш надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.