Відбулась щотижнева апаратна нарада в Березівській районній державній (військовій) адміністрації
У Березівській районній державній (військовій) адміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням начальника адміністрації Віталія Лабуша.
У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної (військової) адміністрації.
Під час наради було розглянуто низку важливих питань, зокрема:
▪️ міжвідомчу співпрацю щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на районному рівні.
З відповідною доповіддю виступила начальник управління соціального захисту населення Березівської районної державної (військової) адміністрації Оксана Бевз.
▪️ проведення інформаційних кампаній щодо прав та можливостей ветеранів.
Із цього питання доповіла начальник відділу з питань ветеранської політики Березівської районної державної (військової) адміністрації Ірина Харченко.
За результатами наради начальник адміністрації Віталій Лабуш надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.


