1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. У Березівському районі відбувся...

У Березівському районі відбувся тренінг для фахівців соціальної сфери

30 березня у приміщенні Березівської районної державної адміністрації відбувся одноденний тренінг на тему «Девіантна поведінка: робота з підлітками».

Захід організовано Комунальною установою Одеської обласної ради «Центр соціальних служб», з метою підвищення фахових компетенцій працівників закладів і установ, що надають соціальні послуги, фахівців із соціальної роботи, працівників служб у справах дітей, психологів, а також працівників центрів соціальних служб і центрів надання соціальних послуг. Тренінг провела психологиня Світлана Вітюк.

Участь у заході взяли фахівці із соціальної роботи, працівники служб у справах дітей та психологи, запрошені з територіальних громад Березівського району.

Під час заходу розглянуто питання роботи з підлітками з девіантною поведінкою, обговорено сучасні підходи та практичні аспекти роботи у цій сфері.