1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. На Березівщині розпочато роботу...

На Березівщині розпочато роботу над скринінгом публічних послуг у межах цифровізації регіону

2 березня під керівництвом заступника голови Одеської ОДА Андрія Неугоднікова відбулася нарада щодо реалізації скринінгу публічних послуг. Головною метою заходу є координація дій відповідальних за цифровий розвиток (CDTO) та підготовка до масштабної трансформації адміністративних процесів.

За дорученням начальника Березівської районної військової адміністрації Віталія Лабуша, у нараді взяли участь: перший заступник начальника Олександр Чигирьов, заступник начальника Олена Болотенко, начальник відділу цифрового розвитку Сергій Чернецький та в.о. завідувача сектору взаємодії з ОМС та організації діяльності ЦНАП Лілія Лупічєнко.

Під час зустрічі було презентовано алгоритм роботи з новими цифровими інструментами та визначено чіткі терміни виконання завдань. Скринінг дозволить провести повну інвентаризацію послуг, виявити неефективні ланки та провести реінжиніринг сервісів перед їх переведенням у цифровий формат.

Така ініціатива сприятиме використанню сучасних рішень на користь громадян, забезпечуючи високу якість та прозорість надання послуг у Березівському районі.