1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Цифрова трансформація та кібербезпека:...

Цифрова трансформація та кібербезпека: участь у навчальному семінарі

20 березня відбувся онлайн-семінар, організований Управлінням Держспецзв’язку в Одеській області, присвячений питанням кіберзахисту інформаційно-комунікаційних систем.

За дорученням начальника Березівської районної державної (військової) адміністрації Віталія Лабуша участь у заході взяв начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сергій Чернецький.

Під час заходу обговорено актуальні зміни у законодавстві у сфері захисту інформації, а також питання переходу на нові підходи до забезпечення кібербезпеки.

Зокрема, розглянуто необхідність оновлення систем захисту інформації у зв’язку із завершенням терміну дії атестатів комплексних систем захисту інформації у 2026 році.

Також учасники ознайомилися з практичними рекомендаціями щодо впровадження сучасних рішень у сфері захисту державних інформаційних ресурсів.