1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. ЗДІЙСНЕНО МОНІТОРИНГ ЗАКУПІВЕЛЬ, ПРОВЕДЕНИХ...

ЗДІЙСНЕНО МОНІТОРИНГ ЗАКУПІВЕЛЬ, ПРОВЕДЕНИХ ГРОМАДАМИ РАЙОНУ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ

На виконання рішень засідань робочої групи Одеської ОВА «Прозорість та підзвітність» та відповідно до розпорядження голови Березівської райдержадміністрації від 13.03.2024 року №48/А-2024 начальником Березівської РВА Віталієм ЛАБУШЕМ особисто та відповідальними за напрямок публічних закупівель спеціалістами Березівської районної військової адміністрації проводиться щотижневий аналіз публічних закупівель за бюджетні кошти.

На черговому засіданні районної робочої групи головою Березівської районної державної (військової) адміністрації Віталієм Лабушем спільно з членами робочої групи «Прозорість та підзвітність» здійснено моніторинг закупівель, проведених громадами району за попередній робочий тиждень.

Було проаналізовано тендери по наступним предметам закупівель: продукти харчування, паливно-мастильні матеріали, капітальний ремонт.

Аналізуючи закупівлі по прямим договорам та оголошені тендерні процедури, учасники наради звертали увагу на відповідність цін даним цінового спостереження по Одеській області та на необхідність раціонального витрачання коштів місцевих бюджетів.

Наразі в пріоритетах нашої держави — забезпечення ЗСУ, тому потрібно з великою відповідальністю планувати видатки бюджету. З територіальними громадами району обговорюється кожна запланована публічна закупівля на предмет її доцільності та відповідності очікуваної вартості предмета закупівлі, враховуючи першочергові потреби держави у спрямуванні коштів на потреби обороноздатності України.

Робота райдержадміністрації в даному напрямку продовжується.