1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Прозорість і підзвітність: результати...

Прозорість і підзвітність: результати діяльності робочої групи за останні два тижні

У п’ятницю, 10 листопада, під головуванням заступника голови Одеської ОВА Сергія Кропиви відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».
📍Члени групи заслухали представників прокуратури, територіального управління БЕБ в Одеській області, Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської ОВА, керівників РВА та ТГ.
📍Під час засідання було розглянуто тендери, які викликають запитання щодо їх доцільності та членами комісії прийнято рішення про спрямування відповідних запитів до правоохоронних органів для аналізу зазначеної діяльності. Також листи буде направлено до територіальних громад щодо розгляду доцільності та необхідності проведення даних тендерів та у разі необхідності відміну їх проведення.
Зі свого боку представники правоохоронних органів запевнили, що всі питання знаходяться під пильним контролем.
📍«В черговий раз наголошую на виваженості та доцільності щодо оголошення тендерів та укладанні відповідних договорів, якщо є альтернативні варіанти вирішення того чи іншого питання, то кошти варто спрямувати на допомогу ЗСУ», – зазначив Сергій Кропива.
📌Нагадаємо, що робоча група з питань прозорості і підзітності створена з метою здійснення контролю за належним використанням коштів, що виділяються з обласного та місцевих бюджетів, а також Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. В рамках урядової антикорупційної ініціативи та для регулярного публічного висвітлення інформації щодо здійснення державних закупівель із звітуванням про локацію об’єктів та стадії реалізації проєктів.