1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Віталій Лабуш з робочим...

Віталій Лабуш з робочим візитом відвідав Стрюківську, Старомаяківську та Чогодарівську територіальні громади

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш з робочим візитом відвідав Стрюківську, Старомаяківську та Чогодарівську територіальні громади.
Основним питанням візиту було особисте ознайомлення очільника району з етапами виконання вимог положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» відповідно з якими вже 1 січня 2024 року – у всіх територіальних громадах без винятку мають бути створені та фактично розпочати свою роботу центри надання адміністративних послуг.
В ході робочого візиту у кожній із відвіданих громад було чітко визначено місця розташування майбутніх ЦНАПів та обговорений орієнтовний план заходів з їх створення.
Було наголошено на необхідності визначення переліку послуг населенню, які надаватимуться першочергово після відкриття ЦНАП.
Віталій Лабуш також проінспектував стан укриттів розгорнутих в населених пунктах відвіданих територіальних громад. Заслухав звіти щодо усунення раніше виявлених недоліків в укриттях. Опрацьовано нагальне питання заходів з створення в відвіданих територіальних громадах відокремлених пожежних команд.
В ході робочого візиту очільник району також ознайомився з організацією в громадах вирішення питань соціального захисту, медичного обслуговування, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, наповнення місцевого бюджету, роботи закладів освіти, забезпечення законності і правопорядку та інших нагальних напрямків.
За результатами робочого візиту головою райдержадміністрації надано ряд доручень відповідальним посадовим особам.