1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Заступник голови Одеської обласної...

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Підгайний взяв участь у професійному тренінгу для представників обласних державних адміністрацій на тему «Безбарʼєрність та інклюзивність для всіх», який провів у Кракові генеральний директор Michal Rimon та представники ГО Access Israe

Під час тренінгу говорили про важливість знань та використання практичних інструменти для інтеграції людей з інвалідністю в суспільство, якими повинні володіти представники обласних державних (військових) адміністрацій. Також зазначили про необхідність проведення навчання та обізнаності людей щодо безбар’єрності, інклюзивності на місцях і забезпечення готовності та швидкому реагуванню під час надзвичайних ситуацій для людей з інвалідністю.

Захід організовано ГО Access Israel, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Ізраїлю, у межах співпраці Радниці-уповноваженої Президента України з питань безбарʼєрности Тетяни Ломакіної, Офіса Президента України, за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Участь у дводенному тренінгу також взяли очільники, їхні заступники й представники низки обласних державних адміністрацій України, зокрема з Запорізької, Вінницької, Полтавської, Черкаської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Тернопільської, Кіровоградської, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської та Миколаївської областей.

«Безбар’єрне середовище повинно створювати такі умови життя, в яких жодна людина не буде позбавленою багатьох можливостей для свого життя, для розвитку, освіти, роботи, доступу до будь-яких ресурсів. Зокрема це стосується людей з інвалідністю.

«У квітні поточного року обласною державною адміністрацією розроблено та затверджено план заходів з реалізації Національної стратегії на 2023-2024 роки з п’ятьма напрямами діяльності. І цей тренінг додав ще інформації про інструменти та навички, якими повинні володіти представники органів влади у своїй роботі. Тренінг був дуже пізнавальним та цікавим, з обміном досвідом з колегами з інших областей та держав. Попереду у нас багато роботи у напрямку розвитку безбар’єрності, зокрема проведення навчань працівників різних сфер життєдіяльності, а також обізнаності людей» – зазначив Сергій Підгайний.