1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Оголошення
  5. /
  6. ПРАКТИКА ВДЯЧНОСТІ: проста звичка,...

ПРАКТИКА ВДЯЧНОСТІ: проста звичка, що зробить життя кращим

Найкращі ліки від стресу: що таке практика вдячності
Заледве зараз знайдеться серед українців людина, яка не відчула на собі, що таке підвищене стресове навантаження: 9 з 10-х громадян констатують, що в них наявний як мінімум один із симптомів стресового розладу. Через війну та повномасштабне вторгнення 15 мільйонам людей в Україні знадобиться різного рівня психосоціальна підтримка, певній частині з них – навіть професійна психіатрична допомога. Бо зламана психіка – це не зламана нога, її видно не одразу.
Але поки стан далекий від невідворотного, можна й навіть потрібно використовувати доволі прості, але дієві практики, що можуть зробити життя набагато кращим. І не обов’язково при цьому ґвалтувати себе і малювати яскраву квіточку, якщо у вас настрій зовсім іншого – сірого – кольору. Одна проста звичка може впустити світло навіть у бомбосховище. І ця звичка вартує того, щоби її застосовувати якомога частіше. Бо світло з’явиться не лише у вас особисто, а зачепить й інших людей.
Чому нас іноді дратують антистресові поради?
Що робити, коли відчуваєш знецінення власного життя?
Яка проста практика неодмінно покращить емоційний стан?
Саме про це – у шостій серії циклу відеороликів, створених ГО «Безбар’єрність» спільно з МОЗ України за підтримки ВООЗ.
Різноманітні активні практики, зокрема «практика вдячності» – це чи не найкращі ліки від стресу.
Спитай себе і скажи чесно – Ти як?
Нагадаємо, цикл відеороликів про те, як перемогти стрес, був презентований наприкінці лютого 2023 року. Перша частина тут, ось друга серія, третя, четверта і п’ята серія
Покажи ці ролики близьким удома, на роботі, надійшли знайомим. Раптом у цих коротких відео вона знайдуть відповді і на свої запитання.