1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Ігор Клименко: «Гвардія наступу»...

Ігор Клименко: «Гвардія наступу» складатиметься з найкращих з-поміж наймотивованіших

Ігор Клименко: «Гвардія наступу» складатиметься з найкращих з-поміж наймотивованіших

🔹 Про це сказав Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час виступу на Конгресі місцевих та регіональних влад, яке проведено за дорученням Президента України Володимира Зеленського.

Гоаорячи про формування «Гвардії наступу» – штурмових бригад Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції, а також щодо взаємодії МВС з місцевими й регіональними владами у питанні створення таких бригад Ігор Клименко зазначив:

💬 «Кістяк бригад – це діючі військовослужбовці та поліцейські. Це ядро, яке буде і навчати, і навколо якого будуть формуватися всі взаємовідносини у цих колективах. Бо це люди, які пройшли бойові дії. Інша частина – це добровольці з-поміж цивільних. До «Гвардії наступу» через ЦНАПи подано 4332 заявки і зафіксовано більш як 16 000 звернень. На сайті свої анкети залишили більше як 15 700 добровольців. У середньому по 788 таких заявок надходило щодня», – повідомив очільник МВС.

🔹 За його словами, обирають найкращих з-поміж наймотивованіших, тому що завдання, які стоятимуть перед цими підрозділами, вимагатимуть високого професіоналізму. Міністр зазначив, що, зважаючи на кількість охочих вступити до бригад, можливо, надалі ініціюватиметься створення нових.

🔹 Ігор Клименко подякував представникам місцевих та регіональних влад, які активно включилися в процес добору та сприяють у наборі до Гвардії наступу.

📲Всі деталі за посиланням: https://storm.mvs.gov.ua/

🏢або зверніться у свій місцевий ЦНАП

https://oda.od.gov.ua/v-ukrayini-startuvala-naczionalna…

☎️Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100020.

👉Перелік та адреси ЦНАП в Одесі та Одеській області:

https://oda.od.gov.ua/v-ukrayini-startuvala-naczionalna…