1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Якісне та безпечне харчування...

Якісне та безпечне харчування школярів — у пріоритеті: на Одещині обговорили підготовку до нового навчального року

19 червня під головуванням заступника голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Антона Шалигайла відбулася селекторна нарада щодо підготовки до 2026/2027 навчального року та організації харчування учнів 1–11 класів.

Від Березівської районної державної (військової) адміністрації до обговорення долучилися начальник адміністрації Віталій Лабуш, заступник начальника адміністрації Олена Болотенко та начальник відділу освіти, культури, спорту та охорони здоров’я Ольга Гаврилюк.

Під час наради було розглянуто питання забезпечення повної готовності закладів освіти до початку нового навчального року та створення безпечного освітнього середовища для учнів і працівників.

Особливу увагу учасники приділили організації харчування дітей. Зокрема, обговорили роботу харчоблоків, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, забезпечення закладів освіти необхідними ресурсами, а також ефективне та раціональне використання бюджетних коштів для організації якісного й збалансованого харчування школярів.

Окремо було наголошено на важливості цільового та своєчасного використання субвенції з державного бюджету, спрямованої на забезпечення потреб закладів освіти.

Якісне і безпечне харчування, модернізація підходів до його організації, суворе дотримання санітарних норм та створення належних умов у школах залишаються ключовими завданнями у підготовці до нового навчального року.