День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
Сьогодні в Україні вшановують пам’ять дітей, чиї життя були трагічно обірвані внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Водночас 4 червня у світі відзначається Міжнародний день безвинних дітей – жертв агресії.
Цей день є нагадуванням про страшну ціну війни та про те, що найбільш вразливими її жертвами стають діти. Українські діти мали зростати під мирним небом, навчатися, мріяти та будувати майбутнє. Натомість війна забрала їхнє життя та дитинство.
Кожна загибла дитина – це невимовний біль для України та непоправна втрата для суспільства. Пам’ять про них назавжди залишиться у серцях українців.
Сьогодні працівники Березівської районної державної (військової) адміністрації долучилися до мітингу вшанування пам’яті у місті Березівка на Алеї Слави.
Вічна пам’ять дітям України.








