У Новосвітівці Петровірівської громади відкрили Алею Слави загиблим захисникам України
26 травня у селі Новосвітівка Петровірівської територіальної громади відбулося відкриття Алеї Слави воїнам, які загинули, захищаючи Україну у російсько-українській війні.
Захід пройшов у зворушливій та емоційній атмосфері. Учасники вшанували пам’ять загиблих захисників, усвідомлюючи ціну незалежності України.
Від початку повномасштабного вторгнення загинули 19 військовослужбовців громади, які віддали життя за свободу і незалежність держави.
У церемонії взяли участь військовослужбовці, ветерани, представники Петровірівської сільської ради, установ і організацій, депутати, учнівська молодь, рідні та близькі загиблих воїнів, жителі та гості громади.
Під час заходу пролунали слова пам’яті та вдячності, а також підтримки родинам загиблих захисників.
Пам’ять полеглих вшанували хвилиною мовчання. Пролунав Державний Гімн України, після чого присутні поклали квіти до світлин загиблих захисників.
Алея Слави у Новосвітівці стала місцем пам’яті та шани, де вшановують подвиг полеглих воїнів.
За матеріалами Петровірівської сільської ради






















