1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Як ти реагуєш на...

Як ти реагуєш на ситуацію з відсутністю світла й тепла

Якщо злишся, тривожишся чи метушишся, або взагалі нічого не робиш — це нормально. Не свари себе за це, а краще постався з розумінням і підтримай. Є ідеї як — у каруселі 🤝