У Березівці відбувся захід напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
13 лютого у місті Березівка проведено пам’ятний захід напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначається 15 лютого.
У заході взяли участь начальник Березівської районної державної (військової) адміністрації Віталій Лабуш, представники районної та міської влади, громадських організацій і ветерани.
Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам.
Під час заходу згадали жителів громади, які брали участь у бойових діях на території інших держав, зокрема в Афганістані.
Відповідно до діючих програм соціального захисту населення, ветерани Березівської міської територіальної громади щороку отримують матеріальну допомогу, кошти на яку передбачені у міському бюджеті.
За матеріалами Березівської міської ради 📷





